Parandeh Afshar Exchanges

Please wait! Loading page components

صرافی پرنده افشار

Parandeh Afshar Currency and Gold Exchanges

شرکت تضامنی صادق پرنده افشار و شرکاء

ارائه خدمات ارزی با مجوز رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

سرمایه گذاری الان برای سکه طلا بهترین انتخاب میباشد!

تاریخ ارسال : سه شنبه، ۰۶ تیر ۱۴۰۲ ۱۹:۴۰ | نویسنده : Admin | دسته ها : اخبار سایت


یک فعال بازار طلا و سکه با بیان اینکه حباب سکه به شدت کاهش پیدا کرده است پیشبینی کرد روند ثبات قیمتها در بازار ادامه داشته باشد.

محمد کشتیآرای، نایب رییس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتوگو با اقتصاد آنلاین درباره وضعیت بازار سکه و طلا گفت: روز شنبه بازار تحت تاثیر اخبار سیاسی منطقه قرار گرفت، قیمت ارز بالا رفت و همین عامل باعث افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای شنبه و یکشنبه شد.

کشتیآرای با بیان اینکه روند قیمتی طلای جهانی و فلزات گرانبها نیز در این هفته کاهشی بود، افزود: با توجه به تغییر وضعیت سیاسی روسیه قیمت ارز نیز کاهش یافت و بازار سکه و طلا دوباره به ثبات بازگشت.

این فعال بازار طلا و سکه همچنین درباره وضعیت تقاضا در بازار سکه و طلا نیز گفت: باتوجه به نزدیکی ماه محرم انتظار میرفت تقاضا در بازار افزایش پیدا کند اما تقاضا در بازار سکه و طلا افزایش نیافت.

وی با تاکید بر اینکه بازار در ثبات قرار دارد، خاطرنشان کرد: حباب سکه به شدت کاهش پیدا کرده است، در یک هفته اخیر حدود ۱ میلیون تومان از حباب سکه کاسته شده است که نشان می دهد تقاضا برای خرید سکه کاهش یافته است.

کشتیآرای افزود: افزایش تقاضا باعث ایجاد حباب میشود اما در حال حاضر با توجه به کاهش تقاضا حباب و قیمت سکه کاهش یافته است.

رییس سابق اتجادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه قیمت طلا نیز با تغییرات انس جهانی و نرخ ارز تغییر یافته است، گفت: این هفته در بالاترین نرخ، طلای ۱۸ عیار ۲ میلیون و ۳۷۰ شد در حال حاضر به ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسیده است که کاهش ۲۰ هزار تومانی در هر گرم طلای ۱۸ عیار داشته است.

وی درباره وضعیت بازار سکه و طلا و تغییرات قیمتی در روزهای آینده اظهار کرد: بازار در چهار پنج روز آینده تغییری نخواهد کرد و این قیمتها ثابت خواهند ماند مردم میتوانند معاملات طلا و سکه را انجام دهند، ثبات بازار بهترین زمان برای خرید و فروش است.

بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران در بازار هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲ میلیون ۳۵۱ هزار ۵۰۰ تومان شد. سکه طرح جدید ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم ۲۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت خورد. قیمت نیم سکه ۱۵ میلیون ۶۵۰ هزار تومان شد و ربع سکه به ۱۰ میلیون ۷۰۰ هزار تومان رسید همچنین قیمت سکه گرمی در بازار ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است و انس جهانی طلا به ۱۹۱۸ دلار کاهش پیدا کرده است.


مطالب مرتبط