Parandeh Afshar Exchanges

Please wait! Loading page components

صرافی پرنده افشار

Parandeh Afshar Currency and Gold Exchanges

شرکت تضامنی صادق پرنده افشار و شرکاء

ارائه خدمات ارزی با مجوز رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

جستجو بر اساس دسته : اخبار سایت


آرامش در بازار دلار ایران در اوج درگیری در خاورمیانه

در شرایطی که اوضاع جنگ حماس و اسرائیل روزبهروز وخیمتر میشود و اسرائیل عملیات زمینی در کنار جنگ هوایی را آغاز کرده است؛ امروز شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ یک خبر دیگر مورد توجه معاملهگران دلار در تهران قرار گرف ... .

سرمایه گذاری الان برای سکه طلا بهترین انتخاب میباشد!

یک فعال بازار طلا و سکه با بیان اینکه حباب سکه به شدت کاهش پیدا کرده است پیشبینی کرد روند ثبات قیمتها در بازار ادامه داشته باشد. محمد کشتیآرای، نایب رییس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتوگو ... .

اخطار مدیران آمریکا به ارز یوان دیجیتال

پت تومی (Pat Toomey)، سناتور آمریکایی، در نامهای به وزارت خزانهداری و وزارت امور خارجه آمریکا، درمورد ارز دیجیتال بانک مرکزی چین، یعنی یوان دیجیتال (eCNY) هشدار داد. به گزارش اقتصاد آنلاین؛ او ت ... .

پيشبيني عجيب از قيمت دلار در پايان سال

پيشبيني عجيب از قيمت دلار در پايان سال علي قنبري، كارشناس اقتصادي گفت: فكر ميكنم بازار ارز تا پايان سال روند صعودي ملايم خواهد داشت. براي مثال، برجام به نتيجه ... .

کارشناسی قیمت تمام سکه و نیم سکه وربع سکه در بازار

نرخ سکه امامی امروز پنجشنبه در کانون صرافان در حدود 27 میلیون و 241 هزار تومان اعلام شده که کاهش قابل توجهی نسبت به دیروز را نشان میدهد. در همین سایت تا حوالی ساعت 14:00 قیمت نیم سکه 14 میلیون و 721 ... .

افزایش اختیارات بانک مرکزی جهت نظارت بیشتر بر بازار ارز

با سلام رئیس محترم مجلس شورای اسلامی لایحه تقویت اختیارات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در مدیریت بازار ارز که به پیشنهاد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در جلسه 6/ 2/ 1402 هیات وزیران با قید دو ف ... .

بیت کوین به کانال 25 هزار سقوط میکند ؟

ایسنا به نقل از کریپتونیوز نوشت: کاهش ثابت در ارزش بیتکوین نشاندهنده یک فصل فروش جدی است که ارز دیجیتال را در معرض خطر قرار میدهد و اگر بیتکوین به الگوی نزولی خود ادامه دهد، احتمال اینکه زودتر از ... .

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین 19 درصد کاهش یافت

ساعاتی پس از آنکه السالوادور، کشوری در آمریکای مرکزی، بیت کوین را به عنوان یک ارز رسمی اعلام کرد، قیمت این ارز دیجیتال تا 19درصد کاهش یافت و به پایینترین سطح خود طی یک ماه اخیر رسید. به نقل از بیزین ... .

فروش شمش طلا در بورس

براساس اطلاعیه بورس کالا، قرارداد آتی شمش طلا تحویل ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۲ از امروز دوشنبه ۱۹ تیر راه اندازی شده و تا ۲۹ شهریور امسال قابل معامله خواهد بود. قراردادهای آتی در اولین روز، معاملات بدون حد ... .

بازار سکه و ارز

به نقل از اکوایران، حرکت این هفته بازار ارز نشان داد که معاملهگران بازار ارز موقعیت خرید و فروش را در شرایط فعلی بر اساس چشمانداز سیاسی میچینند. در شرایطی که در ابتدای هفته نگرانیها از تصویب قطعن ... .

قیمت دلار به این خبر مهم وابسته است

در نخستین روز آبان ماه، دلار به بالای سطح حساس ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومانی رفت. روز شنبه، اسکناس آمریکایی ۱۳۰ تومان افزایش را به ثبت رساند و در محدوده ۲۷ هزار و ۵۳۰ تومان قرار گرفت. گذر دلار از سطح ۲۷ هز ... .

خبر مسرت بخش دلاری برای اقتصاد ایران

در میان اخبار بد اقتصادی، خبر مسرت بخشی در روزهای اخیر منتشر شده است که ابعاد جدیدی از مساله قیمت دلار را نشان می دهد. اگرچه در فضای عمومی کشور از دلار گران انتقاد می شود و معمولا مخالفان زیادی دا ... .